Menu
Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi oluşturmak için ürün sayfasında “Sepete Ekle” ya da “Hemen Al” butonuna tıkladığınızda doğrudan sepet sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu alanda sepetinizi görüntüleyebilir, alışverişinize devam edebilir, ürünü sepetinizden çıkarabilir ya da değiştirebilirsiniz. “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Burada iki seçeneğiniz bulunuyor, hızlı üyelik seçeneği ile siteye facebook/gmail ile bağlanabilirsiniz. Ya da üyelik oluşturmadan alışverişe devam edebilirsiniz. Teslimat adresi ilgilerinizi doldurduktan sonra siparişinizi tamamlamak için otomatik olarak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

 

Ödeme işleminin bir parçası olarak siparişinizi kontrol etme ve hatalarınızı düzeltme imkanı bulacaksınız. Size sipariş verdiğiniz ürün ile ilgili detaylı bilgileri e-posta ile ileteceğiz.

 

Ve böylece siparişiniz tamamlanmış olacak.

Alışverişinizi tamamlarken Sanal Pos ve kredi/banka kartı havale ile ödeme imkanlarınız bulunuyor.

 

Payidarts Yazılım Ekibi olarak site güvenliğini çok ciddiye alıyoruz. Sitemizde 128 bit SSL güvenlik yazılımı kullanıyoruz. Bu da kart ödeme bilgilerinizin şifrelenmiş olduğu anlamına gelir. Tarayıcınızın sol üst tarafında bir HTTPS ön eki ve küçük bir asma kilit görünecektir.

 

Kredi kartınızı aldığınız banka ayrıca güvenlik kontrolleri yapabilir. Kartınızın reddedilmesi durumunda lütfen kredi kartı yetkilinizle görüşün.

 

Siparişlerinizi 1-5 iş günü içinde gönderiyoruz.


 Tüm yurtiçi siparişler MNG Kargo ile takipli olarak gönderilir. Teslimat süresi çoğunlukla 1-5 iş günüdür.

 

Siparişleriniz kuryeler tarafından teslim edilir. Kuryeler hafta içi sabah 09:00 akşam 17:00 saatleri arasında imza karşılığında teslimat sağlıyor, bu nedenle lütfen adresinizi bu saatler içinde siparişinizi alabileceğiniz şekilde belirtin. Alternatif olarak siparişlerinizi iş adresinize gönderebiliriz. Tüm kuryelerimizi takip kodu ile takip edebilirsiniz.

 

Lütfen web sitesinde verilen tahmini teslimat aralıklarının garanti edilmediğini unutmayın. Bu zaman dilimleri müşterilerimize tahmini teslimat tarihi hakkında bilgi vermek için bulunuyor ve %100 doğru olarak görülmemelidir. Kurye sorunları nedeniyle yaşanan gecikmelerden Payidarts sorumlu tutulamaz.

 

Eğer siparişiniz kaybolursa kargo şirketinden sonraki adımlarda ne yapmanız gerektiğini belirten bir telefon alacaksınız.

Kargomuz Tüm Türkiye İl ve İlçelerine Ücretsizdir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra size iletilen kargo takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.